شیشه پرینت شده

  • شيشه پرينت شده
  • کاربرد شيشه پرينتي

شيشه پرينت شده يک ابزار ايده آل براي هنرمندان، عکاسان و طراحاني است که مايل اند آثار هنري خود را بر روي يک قطع شيشه و يا بين دو قطع شيشه خلق يا ماندگار نمايند.
فرآيند چاپ شيشه يک گرافيک برداري با دقت و سنجش بالا (dpi1440 *1440) است. شيشه پرينت شده را مي توان مطابق با مقررات و الزامات قانوني در تعامل با تکنولوژي ديجيتال در پروژه هاي مختلف تجاري و امثال آن به کار برد.
در يکي از انواع فرآيند چاپ، تصوير با وضوح بالا روي يک لايه شيشه چاپ يا بين دو لايه شيشه چاپ و لمينيت مي شود. اين چاپ حرفه اي با استفاده از تکنولوژي شش رنگ به همراه رنگ سفيد (CMYK-Lc- Lm-Whit) انجام مي شود. شيشه پرينت شده براي استفاده در فضاهاي داخلي بسيار بکر و ماندگار بوده و در فضاهاي خارجي نيز حداقل تا 50 سال در برابر هر گونه تغيير رنگ مقاوم خواهد بود. برخي مشتريان با اعمال نظر در تزيين فضاي داخلي پروژه ها از طرحها و تصاوير سفارشي خود استفاده مي کنند. لازمه استفاده از طرح هاي سفارشي مذکور آن است که طرح ها داراي وضوح بالا و مطابق با فرمت دستگاه باشند.
تأکيد مي شود که تمامي شيشه هاي پوشش دار قبل از چاپ، قابليت سکوريت شدن يا هر فرايند پرداخت ثانويه را داشته و نمادي از زيبايي، استحکام و ايمني هستند.
بخش فرآيند (عمليات ثانويه بر روي شيشه تخت)
بعلت مقاوم بودن شيشه سکوريت لازم است تمامي عمليات لبه زني، سوراخکاري، برش محل يراق آلات و غيره قبل از مقاوم سازي شيشه انجام پذيرد.
در بخش فرايند با استفاده از دستگاه CNC طرحهاي هندسي و نامنظم مورد نظر مشتري بر روي شيشه حک و برش داده ميشود و شکل دهي به لبه هاي شيشه با دستگاه تراش شيشه و لبه زني (براق و مات کردن لبه شيشه ها) امکان پذير است.

براي دانلود کاتالوگ شيشه پرينت شده و مشاهده آرشيو تصاوير جهت پرينت روي شيشه بر روي لينک هاي زير کليک نمائيد:

کاتالوگ شيشه پرينت شده

آرشيو تصاوير جهت پرينت روي شيشه


چاپ اين صفحه
    طرح ديواره