درباره ما

همگام با رشد روزافزون ميزان مصرف شيشه تخت در ايران، پس از انجام مطالعات و مقدمات احداث کارخانجات شيشه توسط بانک صنعت و معدن، سرانجام کارخانه شيشه قزوين درســـــال۱۳۴۴ با سرمايه اوليه بالغ بر يک ميليارد ريال در زمينـــي به مساحت۲۶۰,۰۰۰ مترمربع با تخصيص زيربناي ۱۰۰,۰۰۰ مترمربع به مجموعه اي از سالنهاي توليد، انبارها، واحد هاي اداري، خدماتي و تعميراتي در کيلومتر ۳ جاده قزوين- رشت راه اندازي شد.

بدين صورت بزرگترين كارخانه شيشه تخت کشور با نام «کارخانه شيشه قزوين» و با استفاده از فناوري روز دنيا وارد عرصه توليد شد. در آن زمان شيشه توليد شده در اين کارخانه در نوع خود از مرغوبترين توليدات خاور ميانه به حساب مي آمد. در خلال سالهاي آتي افزايش چشمگير تقاضاي بازار داخلي براي انواع شيشه تخت، شرکت را بر آن داشت تا با استفاده از فناوريهاي جديد، ارتقاي دانش و تکيه بر پشتکار افزون پرسنل مجرب، علاوه بر احداث کارخانه شيشه مشجر نسبت به تاسيس کارخانجات شيشه فلوت و صنايع جانبي (شيشه فرآوري شده) اقدام نمايد تا علاوه بر تامين مصارف داخلي از توان رقابتي مضاعف در بازارهاي خارجي نيز بهره مند گردد.

فعاليتهاي اين واحد صنعتي تا به امروز ادامه يافته و مي توان گفت در حال حاضر مساحت کل کارخانجات شرکت شيشه قزوين بالغ بر ۳,۰۰۰,۰۰۰ مترمربع است

 
 
 

براي دانلود جنرال کاتالوگ بر روي لينک هاي زير کليک نمائيد:


 
 

لینک های مرتبط:


 

براي دانلود جنرال کاتالوگ بر روي لينک هاي زير کليک نمائيد:


 
 

لینک های مرتبط:


واحد شیشه فلوت

واحد شیشه مشجر

واحد صنایع جانبی

واحد تحقیق و توسعه