افتتاحیه و راه اندازی کوره ۲ کارخانجات شیشه قزوین

کوره شماره 2 کارخانه شیشه قزوین با هدف تولید شیشه سولار در این واحد تولیدی بازسازی شده و تولید این محصول برای اولین بار در کشور در قزوین کلید خورد. در مراسمی با حضور محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، علی رحمانی معاون اقتصادی استانداری، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از فعالان اقتصادی استان قزوین، بهره برداری از کوره شماره ۲ در کارخانه شیشه قزوین برای تولید شیشه های سولار آغاز شد.

بیشتر...
 

حضور شرکت شیشه قزوین در نمایشگاه بین المللی

شرکت شیشه قزوین مفتخر است که در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته حظور خواهد داشت. این نمایشگاه از تاریخ 23 الی 26 تیرماه در محل داِئمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگذار خواهد شد. غرفه شیشه قزوین در سالن 38B و شماره 36 میباشد.

بیشتر...
 

معرفی آجرهای شیشه ای

در کوره شماره یک شرکت شیشه قزوین از ابتدای کار تاکنون انواع شیشه های مشجر بی رنگ و رنگی با طیف وسیعی از نقش و طرح، به ضخامت‌های ۴ تا ۱۲ میلیمتر تولید گردیده است. از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ با استراتژی جدید تعریف شده ...

بیشتر...
 

بازسازی و تعمیر کوره شماره یک

با استعانت از درگاه خداوند متعال، این کوره پس از ۹۷ روز تلاش بی وقفه جهت آجرچینی، در روز جمعه ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برای هشتمین دوره کارکرد از زمان اولیه راه اندازی (۱۳۴۷/۰۴/۰۱) مجدداً آغاز به کار نمود.

بیشتر...
 

حضور شرکت شیشه قزوین در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه

شرکت سهامی شیشه قزوین شما را به بازدید از دستاوردهای این شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه، کریستال، بلور، چــینی، ماشین آلات و صنایــع وابسته دعوت می نماید.

بیشتر...
 

تقدیر انجمن سرامیک از جناب آقای مهندس خسرو منظوری

در سیزدهمین انجمن سرامیک ایران از جناب آقای مهندس خسرو منظوری تقدیر به عمل آمده و لوح تقدیر نامه این انجمن به ایشان اهداء گردید.

بیشتر...
 

حاج محمد تقی علاقبندیان دار فانی را وداع گفت

هو الباقی
النَّاسُ نِیَامٌ فَاِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا
مردم در خوابند ، همین که مردند بیدار میشوند
حضرت علی علیه السلام

بیشتر...
 

اطلاعیه مراسم بزرگداشت مرحوم حاج محمد تقی علاقبندیان در قزوین

با استعانت آیه شریف اَنَّ الْمَوْتَ حَقٌّ و تسلیم به رضای الهی عروج ناگهانی و جانسوز خادم الحسین حاج محمد تقی علاقبندیان ، خیر ، نیکوکار و حامی صنعت را به اطلاع اهالی محترم صنعت و مردم شریف استان می رساند.

بیشتر...
 

کسب عنوان برتر واحد تولیدی نمونه استاندارد

کیفیت – استمرار - رضایت مشتری
شعار و الگویی که همیشه مورد توجه و تاکید مدیریت ارشد این واحد تولیدی قرار داشته است، طوریکه با حمایت‌های بموقع و رفع موانع و رهنمودهای لازم در محیطی آرام و دلگرم موجب شده مدیران و کارکنان خدوم، مجرب و متخصص با ذوق و اشتیاق از موقعیت‌ها و ظرفیت‌ها بهره‌ برداری مناسب بنماید و نتیجه آن کیفیت برتر و رقابت در بازارهای جهانی را محقق کرده است .

بیشتر...
 

روز مهندس گرامی باد

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد
آنان یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت روز مهندس گرامی باد

بیشتر...
 

خط تولید شیشه فوق شفاف در تاکستان راه اندازی شد

ظهر جمعه در مراسمی با حضور بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، صارمی مدیرکل استاندارد استان، جمعی از صنعتگران و کارشناسان و تولیدکنندگان برای اولین بار در کشور خط تولید شیشه فوق شفاف درکارخانه شیشه فلوت فارسجین تاکستان افتتاح و راه اندازی شد.

بیشتر...
دسامبر 3, 2022

بازسازی و تعمیر کوره شماره یک

ژوئن 14, 2022

چهارمین نمایشگاه صنعت شیشه و کریستال

ژوئن 14, 2022

تقدیر انجمن سرامیک از آقای خسرو منظوری

می 21, 2022

حاج محمد تقی علاقبندیان دار فانی را وداع گفت

می 21, 2022

مراسم بزرگداشت مرحوم حاج محمد تقی علاقبندیان

می 21, 2022

کسب عنوان برتر واحد تولیدی نمونه استاندارد

می 21, 2022

روز مهندس گرامی باد

می 21, 2022

خط تولید شیشه فوق شفاف