حضور شرکت شیشه قزوین در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه

شرکت سهامی شیشه قزوین شما را به بازدید از دستاوردهای این شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه، کریستال، بلور، چــینی، ماشین آلات و صنایــع وابسته دعوت می نماید.

بیشتر...
 

تقدیر انجمن سرامیک از جناب آقای مهندس خسرو منظوری

در سیزدهمین انجمن سرامیک ایران از جناب آقای مهندس خسرو منظوری تقدیر به عمل آمده و لوح تقدیر نامه این انجمن به ایشان اهداء گردید.

بیشتر...
 

حاج محمد تقی علاقبندیان دار فانی را وداع گفت

هو الباقی
النَّاسُ نِیَامٌ فَاِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا
مردم در خوابند ، همین که مردند بیدار میشوند
حضرت علی علیه السلام

بیشتر...
 

اطلاعیه مراسم بزرگداشت مرحوم حاج محمد تقی علاقبندیان در قزوین

با استعانت آیه شریف اَنَّ الْمَوْتَ حَقٌّ و تسلیم به رضای الهی عروج ناگهانی و جانسوز خادم الحسین حاج محمد تقی علاقبندیان ، خیر ، نیکوکار و حامی صنعت را به اطلاع اهالی محترم صنعت و مردم شریف استان می رساند.

بیشتر...
 

کسب عنوان برتر واحد تولیدی نمونه استاندارد

کیفیت – استمرار - رضایت مشتری
شعار و الگویی که همیشه مورد توجه و تاکید مدیریت ارشد این واحد تولیدی قرار داشته است، طوریکه با حمایت‌های بموقع و رفع موانع و رهنمودهای لازم در محیطی آرام و دلگرم موجب شده مدیران و کارکنان خدوم، مجرب و متخصص با ذوق و اشتیاق از موقعیت‌ها و ظرفیت‌ها بهره‌ برداری مناسب بنماید و نتیجه آن کیفیت برتر و رقابت در بازارهای جهانی را محقق کرده است .

بیشتر...
 

روز مهندس گرامی باد

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد
آنان یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت روز مهندس گرامی باد

بیشتر...
 

خط تولید شیشه فوق شفاف در تاکستان راه اندازی شد

ظهر جمعه در مراسمی با حضور بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، صارمی مدیرکل استاندارد استان، جمعی از صنعتگران و کارشناسان و تولیدکنندگان برای اولین بار در کشور خط تولید شیشه فوق شفاف درکارخانه شیشه فلوت فارسجین تاکستان افتتاح و راه اندازی شد.

بیشتر...